Blue Palace Resort & Spa s nejlepšími lázněmi v Řecku

Mgr. Sandra Vasková
24.6.2011
  • Travel

Hnízdí na slavném pobřeží Elounda na ostrově Kréta, v oblasti zálivu Mirabelo a pouhých 12 km od správního střediska Agios Nikolaos. Luxusní přímořské letovisko s výjimečným kouzlem, architekturou i stylem nabízí symbolické pohledy na památky, například na ostrov  Spinalonga, na kterém se tyčí romantická zřícenina hradu po Benátčanech. V hotelu najdete tu nejlepší kombinaci exkluzivního ubytování, světově ceněných kuchyní i relaxace pro všechny Vaše smysly. Přijeďte objevit kouzlo tohoto ostrova i jeho krás.

Lázně Elounda Spa, které získaly nespočet ocenění, mezi něž patří i Reader´s Award 2007 od časopisu Spa Finder za nejlepší hotelové lázně v Řecku, leží přímo na pláži. V nich si vychutnáte tradiční i relaxační masáže olivovým olejem i vyhlášený koktejl Slzy z Chiosu a zavítat můžete celkem do pěti restaurací, které do šestihvězdičkového areálu spadají. K bydlení se Vám přímo servírují elegantní bungalovy, apartmány i čtyři fascinující soukromé vily, ve kterých můžete dle libosti uspořádat i oslavy. Na výběr máte celkem z osmi typů ubytování. Každý pokoj pro hosty otevírá velká veranda s nádherným výhledem na Egejské moře, většina z nich má vlastní nekonečný bazén pro denní relaxaci a poskytnou také soukromé stolování.

Na jaká překvapení a horké novinky se zde můžete v současnosti těšit? Místní šéfkuchař Kostas Katsoulis  z oceněné L'Orangerie Restaurace připraví místní pochutiny pod názvem Reflection of Crete, což jsou samé řecké speciality. Chybět nebudou ani bary, některé vhodné k popíjení přímo ze zdejších bazénků, ani doprovodná živá hudba, která Vám zpestří celý pobyt. Toužíte také po vdávání v exotice? Tady ta možnost rozhodně je! A vůbec - zdá se, že na tomto místě není nic nemožné! Přejte si, ptejte se a bude Vám splněno.

Zdroj a foto: bluepalace.gr, exclusivetours.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30