Casa de la Flora s 36 vilkami je snovým rájem pro dovolenkáře

Mgr. Sandra Vasková
27.5.2011
  • Travel

Casa de la Flora, Khao Lak, Thajsko. Tři důležité názvy, které si musíte zapamatovat, pokud přemýšlíte nad luxusní dovolenou a stále nevíte kam. Tu můžete nalézt inspiraci. Kousek od mezinárodního letiště Phuket je rajské písečné pobřeží zvané Khao Lak, je obklopeno nedotčenými bílými písečnými plážemi s křišťálově čistou vodou a svěží zelení. Toto pobřeží se stalo domovem nové rekreační budovy Casa de la Flora v Bangkoku, kterou navrhli lidé ze společnosti VaSLab.

Celkem ji tvoří 36 luxusních vilek různých velikostí a stylů, ale všechny z nich nabízejí svým hostům soukromé bazény a úchvatný výhled na nádherné přírodní prostředí. Řada deseti vilek lemovaných plážemi mají dokonce tzv. nekonečné bazény, z nichž mohou návštěvníci prozkoumávat přilehlý oceán a užívat v pohodlí zdejší soukromý salonek i zahradu. Další soubor pěti vilek - Studio Pool Villas - nabízí soukromé dřevěné terasy vložené do zelené listoví, Casa Pool Suite Vás vyvede k venkovnímu bazénu na terase a Prezidentské apartmá, které má přes 130 m?, překvapí a pohostí velkým venkovním bazénem i umělecky a velkolepě ztvárněným pokojem.

Jedenáct vil Duplex Grand Pool a osm Duplex Pool Suites jsou vhodné pro větší skupinové návštěvy. Péče byla věnována rozmazání hranic mezi vnitřními a vnějšími prostory, které jsou ve většině případů rozděleny nesmírně velkou tabulí skla v průčelí pokojů, které směřují svým výhledem na Andamanské moře. Použitými přírodními materiály se tu stalo také teakové dřevo začleněné ve značné míře do betonové konstrukce.

Casa de la Flora je velmi ekologicky šetrná stavba, využívá recyklace vody i nábytku z recyklovaného papíru a hliníku. Kromě jednotlivých druhů exkluzivních příbytků Vám zde bude k dispozici knihovna, lázně, restaurace, obchody a bar. Za noc v jednom z pokojů pro dva zaplatíte přibližně okolo 350 až 400 Euro. Inspirovali jsme Vás dostatečně?

Zdroj a foto:designhotels.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30