Stylová psaníčka dvojice Tesler + Mendelovitch

Bc. Lucie Drahošová
6.12.2013
  • Móda

Stylová kabelka je nezbytným doplňkem každé dámy. Takový styl, jaký ovšem nabízí psaníčka od dvojice Tesler a Mendelovitch, to je něco pro dámy s velkým „D". Bez nadsázky, něco takového jste ještě neviděli. Elegantní, šik, extra originální a samozřejmě příjemná na omak i stoprocentně ekologická - taková jsou jedině dřevěná psaníčka.

Kabelky i psaníčka již dnes módní trh nabízí snad ve všech možných velikostech, tvarech, barvách i dekorech, mezi nimiž pravděpodobně ani dekor dřeva nebude výjimkou. Psaníčka z opravdového dřeva, to je ale unikát. Přitom nápad s použitím dřeva se docela nabízí. Ve světě designu si dřevo své místo vydobylo už dávno. Nýní ale evidentně směřuje i do módy.

Psaníčka od designérské dvojice Tesler a Mendelovitch jsou k dispozici v několika různých odstínech a velikostech, tvarem se však jednotlivé modely neliší. Vzhledově připomínají japonské origami, samozřejmě ale nepostrádají nic z tradičního vzhledu psaníčka. Na omak jsou vysoce příjemné, jako dřevo samotné. Tvar je obdélníkový, v dolní části je estetický prvek v podobě kosočtverců vystupujících z povrchu, který pokračuje v podobě rovnoběžek směrem k horním rohům psaníčka. Jinak je provedení klasické, spíše minimalistické. To ale rozhodně neznamená, že by provedení zavánělo nudou.

A co je na psaníčkách Tesler + Mendelovitch obzvláště pozitivní, je fakt, že si je můžete bez potíží koupit. A to i přes internet. Menší psaníčko o rozměrech 30 x 14 x 7 centimetrů vás vyjde podle barvy na 580 až 600 dolarů, větší psaníčko o velikosti 40 x 22,5 x 8,5 pak o stovku více, tedy 680 až 700 dolarů. Každý kus je přitom vyráběn na zakázku, a jeho výroba trvá tři až čtyři týdny. Poštovné do Česka vás v oficiálním e-shopu vyjde na dvacet dolarů. Za tuto cenu ale máte stoprocentní originál, na jaký v Česku jistě jen tak nenarazíte.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30